Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Sunduğumuz IT Hizmetleri

Softron Bilgi Teknolojileri olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz yazılım çözümleri ile müşterilerimizin kurumsal yapılarını güçlendirerek operasyonel süreçlerini dijital dünyaya taşıyarak kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamak en önemli prensibimizdir. Bu hedefi gerçekleştirirken müşterilerimizin ihtiyaçlarını en güncel teknolojileri kullanarak çözmeyi ve süreçlerine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Yazılım Geliştirme

Yazılım talepleriniz için size özel çözümler üretiyor, gerekli entegrasyonları sağlayarak sistemlerinizin bir bütün halinde çalışmasını sağlıyoruz.

Yapay Zeka ve IOT Çözümleri

Teknolojinin geldiği son nokta ve artan ihtiyaçlarınıza göre yapay zeka tabanlı yazılımlar ve IOT cihazlarının sağladığı esnekliği iş süreçlerinize yansıtıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil dünyada hayal ettiğiniz şekilde yer almanız için gelişmiş ön yüzlere sahip ve kolay kullanılabilir çözümler sunuyoruz.

IT Danışmanlık Hizmetleri

Alanında uzman teknoloji danışmanlarımız, süreçlerinizle uyumlu, sürdürülebilir ve verimli teknolojik çözümleri iş süreçlerinize adapte etmekte ve sorunsuz işletimini sağlamaktadırlar

Siber Güvenlik Hizmetleri

Siber Güvenlik hizmetlerimiz geniş bilgi birikimimiz üzerinde konumlandırılmış ve müşterilerimizin bilgi kaynaklarını, altyapısını ve networklerini siber tehditlerden koruma amacı taşımaktadır.

Bakım & Destek Hizmetleri

Yazılım projelerinin teslimi sonrasında müşterilerimizin belirleyeceği kapsam ve süre doğrultusunda bakım, destek ve servis hizmetleri sunmaktayız.